12V 10000mAh Global System Multi Functional RTK Battery Stick for Gnss RTK Measurement of Gps RTK
₦164,070.00
12V 10000mAh Global System Multi Functional RTK Battery Stick for Gnss RTK Measurement of Gps RTK
In Stock
Did you like this product? Add to favorites now and follow the product.
Have a Question? Ask a Specialist
Description







Additional information
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 8 × 5 in |
| Model Number | |
| brands | SinDing |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 11.1V |
| Function | Power supply |
| color | Black |
| Mounting Type | Wire connection |







