Hitarget V200 RTK GNSS Receiver Gps Rtk Gnss Rtk Base and Rover
₦2,461,050.00
In Stock
Did you like this product? Add to favorites now and follow the product.
Have a Question? Ask a Specialist
Description
Highlights at a glance
Hitarget V200 Gps Rtk
Hitarget V500 Gps Rtk
Hitarget Gps Rtk
Cheap price Gps Rtk
Gnss Rtk base and rover
Gnss Reveiver











Additional information
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 33 in |
| BDS | B1C, B1L, B2A, B2B, B2L |
| GALILEO | E5B, E1, E5A, E6 |
| IP Rating | IP68 |
| SBAS | L1, L1C/A.L5 |
| NavlC | L1, L2, L5 |
| Brand Name | HI-TARGET |
| Application | Land Surveying |
| Type | Gps Receiver |
| GPS | L1 CA/L1P/L1C/L2P/L2C/L5 |
| GLONASS | L4, L1, L2, L3, L5 |
| Operating Temperature | -30℃~65℃ |
| Network Module | Bluetooth, Wifi, 4 g |
| QZSS | L5, L1, L2, L6 |
| Function | GPS RTK Survey (Radio) |
| Channels | 1408 Channels |










