HI-TARGET V300 Gnss Rtk Surveying Instrument GPS RTK
₦2,597,775.00
In Stock
Did you like this product? Add to favorites now and follow the product.
Have a Question? Ask a Specialist
Description
Highlights at a glance
Hitarget V300 Gps Rtk
Hitarget V500 Gps Rtk
Hitarget Gps Rtk
Cheap price Gps Rtk
Gnss Rtk base and rover
Gnss Reveiver










Additional information
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 32 × 30 in |
| Type | RTK Receiver |
| BDS | B1C, B1L, B2A, B2B, B2L, B3L |
| GALILEO | E5B, E1, E5A, E6 |
| IP Rating | IP68 |
| SBAS | L1, L2, L5 |
| NavlC | L1, L2, L5 |
| Brand Name | South |
| Function | GPS RTK Survey (Radio) |
| Channels | 1408 Channels |
| QZSS | L1CA. L2C. L5 |
| Satellite | GPS+BDS+Glonass+Galileo+QZSS |
| gps | L2P(Y), L2C, L1C, L1C/A, L5 |
| GLONASS | L1CA/L2C/L2P/L3/L5 |
| Operating Temperature | -45℃~75℃ |
| Network Module | Bluetooth, Wifi, 4 g |
| Application | Survey |











